Filtruj

Praca Masazystka - Dźwirzyno

1-2 z 2 ofert pracy

MASAŻYSTKA

PHU BUDEX ADAMOWICZ, DĄBROWSKI, SIEMASZKO SP. J.PHU BUDEX ADAMOWICZ, DĄBROWSKI, SIEMASZKO SP. J.
Dźwirzyno

Zakres obowiązków: Wykonywanie masaży relaksacyjnych i leczniczych. Praca w godzinach 9-17, również w weekendy. Wymagania: wykształcenie - medyczne zasadnicze branżowe język obcy - niemiecki (mowa: A1 - początkujący, pismo: A1 - początkujący) uprawnienie - Orzeczenie lekarskie dla celów sanitar...

04.04.202404.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Praca dla studentów Masażystka/Masażysta Holiday Park & Resort

SZYMONSZYMON
Ustronie Morskie

Zatrudnię masażystkę lub masażystę w nowo otwieranym gabinecie masażu, w renomowanym resorcie wypoczynkowym Holiday Park & Resort, w Ustroniu Morskim. Umowa zlecenie - od 1 kwietnia do 31 października 2024 Wiek do 26 roku życia Studenci fizjoterapii Wymiar pracy: 160h miesięcznie Obowiązki: -...

12.02.202412.02.2024
od 4000 zł