Filtruj

Praca Maszyn Montaz - Zamość

1-3 z 3 ofert pracy

OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ PRZEMYSŁU SPOŻYWCZEGO

nowa oferta
CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Zamość

Numer oferty: StPr/24/1338Obowiązki:Obsługa maszyny opack, konserwacja maszyny oraz odpowiednie ustawienie parametrów, kontrola numerów LOT, kalibracja menu drukarki maszyny, wymiana folii górnej i dolnej, zmiana form serowarskich, kontrola kodu ABC podczas alarmu.Wymagania:Wymagania konieczne:Umiej...

04.06.202404.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

nowa oferta
GFB DAIRY PRODUCTS SP. Z O.O.GFB DAIRY PRODUCTS SP. Z O.O.
Zamość

Zakres obowiązków: Obsługa maszyny opack, konserwacja maszyny oraz odpowiednie ustawienie parametrów, kontrola numerów LOT, kalibracja menu drukarki maszyny, wymiana folii górnej i dolnej, zmiana form serowarskich, kontrola kodu ABC podczas alarmu. Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe umieję...

Umowa zlecenieumowa zlecenie

Pracownik produkcji (operator maszyn)

BAILEY FLEXWORDBAILEY FLEXWORD
Zamość

Bailey Flexwork sp. z o.o. poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisko:Pracownik produkcji (Operator maszyn)Miejsce Pracy: ZamośćZadania:*Przygotowywanie materiałów do obróbki*Obsługa maszyny*Odbieranie i pakowanie elementów z maszyny do kartonówOferujemy:*Zatrudnienie w oparciu umowę*Pracę w sys...

03.06.202403.06.2024