Filtruj

Praca Maszynista - Włocławek

1-3 z 3 ofert pracy

MASZYNISTA CHŁODNICZY R116/1038-512/24

RUN CHŁODNIA WE WŁOCŁAWKU SP. Z O.O.RUN CHŁODNIA WE WŁOCŁAWKU SP. Z O.O.
Włocławek

Zakres obowiązków: Utrzymanie sprawności urządzeń i maszyn chłodniczych. Wymagania: wykształcenie - techniczne zasadnicze zawodowe wykształcenie - techniczne średnie zawodowe zawód - Maszynista chłodni uprawnienie - Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych wykszt. zasadnic...

29.04.202429.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

MASZYNISTA CHŁODNICZY R46/0927-442/24

KUJAWSKA SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKAKUJAWSKA SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA
Włocławek

Zakres obowiązków: - utrzymanie ciągłości ruchu (parametrów chłodzenia oraz wody lodowej), - obsługa sprężarek amoniakalnych i powietrznych, - obsługa kotłowni Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe zawód - Maszynista chłodni staż pracy ogółem - lata: 2 wykształcenie minimum zawodowe, mile...

18.04.202418.04.2024

MASZYNISTA POJAZDÓW TRAKCYJNYCH R111/0774-360/24

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Włocławek

Numer oferty: StPr/24/0773Obowiązki:Prowadzenie pojazdów trakcyjnych po sieci PKP PLK SAWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:średnie ogólnokształcąceZawód:MaszynistaPozostałe wymagania:wykształcenie średnie, uprawnienia do wykonywania czynności maszynisty (licencja i świadectwo maszynisty)Mie...

28.03.202428.03.2024