Filtruj

Praca Maszyny Numeryczne - Bydgoszcz

1-3 z 3 ofert pracy

OPERATOR GIĘTARKI / PRASY KRAWĘDZIOWEJ CNC w Niemczech!

AGENCJA PRACY KONCEPCJAAGENCJA PRACY KONCEPCJA
Bydgoszcz

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 15 lat. Jest jedną z najstarszych stażem firm działających w branży pośrednictwa pracy do Niemiec na rynku polskim. Specjalizujemy się także w rekrutacji i selekcji kandydatów do pracy na terenie Wrocławia i Dolnego Śl...

21.06.202421.06.2024

OPERATOR MASZYN CNC(NR 1678)

INTER SECURITY GROUP SP. Z O.O.INTER SECURITY GROUP SP. Z O.O.
Bydgoszcz

Zakres obowiązków: - Obsługa numerycznych maszyn CNC - Przygotowanie i montaż narzędzi - Kontrola jakości w procesie wytwarzanego produktu - Wykonywanie detali zgodnie z rysunkiem technicznym oraz kartą technologiczną Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe zawód - Pozostali ustawiacze i ope...

17.06.202417.06.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Operator maszyn CNC

INTER GROUP GRUPA KAPITAŁOWAINTER GROUP GRUPA KAPITAŁOWA
Bydgoszcz

OBOWIĄZKI: ◾️ Obsługa numerycznych maszyn CNC ◾️ Przygotowanie i montaż narzędzi ◾️ Kontrola jakości w procesie wytwarzanego produktu ◾️ Wykonywanie detali zgodnie z rysunkiem technicznym oraz kartą technologiczną WYMAGANIA: ◾️ Znajomość podstaw obróbki skrawaniem. ◾️ Umiejętność czytania dok...

12.06.202412.06.2024