Filtruj

Praca Material - Chocianów

1-3 z 3 ofert pracy

Kierownik Działu Realizacji Projektów

nowa oferta
DOROTADOROTA
Chocianów

Smulders Polska Sp. z o. o. jest firmą działającą na rynku konstrukcji stalowych od 2011 . Produkujemy i montujemy konstrukcje stalowe budynków niemieszkalnych, przemysłowych i innych, takich jak stadiony, centra logistyczne, hale produkcyjne oraz konstrukcje wież wiatrowych, morskich i lądowych. N...

17.06.202417.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Koordynator/ka Regionalny/a w Agencji Marketingowej

nowa oferta
PMT SERVICES SP. Z O.O. SP. K.PMT SERVICES SP. Z O.O. SP. K.
Lubin

Szukasz pracy, w której będziesz mieć dużą swobodę w działaniu? Cechuje Cię bardzo dobra organizacja czasu pracy? Lubisz pracę w ruchu i nie lubisz się nudzić? A może uczysz się zaocznie lub wieczorowo i jednocześnie chcesz rozwijać swoje umiejętności? Jeśli tak - to oferta idealna dla...

Magazynier (m/k)

nowa oferta
TRENKWALDERTRENKWALDER
Legnica

Obowiązki: obsługa wózka widłowego: załadunek/rozładunek, przygotowanie wysyłek do klientów, rozmieszczanie towarów w odpowiednich miejscach, prowadzenie rejestru przepływu materiałów w systemie magazynowym, inwentaryzacja materiałów znajdujących się w magazynie. Wymagania: zdolności manualne, dyspo...

Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0436 s