Filtruj

Praca Materialy Budowlane - Łomża

1-3 z 3 ofert pracy

Operator koparki - miejscowość dowolna

MARTAMARTA
Łomża

Firma Nomad poszukuję operatora koparki. Oferujemy: zarobki nie mniej niż 9000 brutto miesięcznie plus premię, płacimy zawsze na czas, gwarantujemy ciągłość pracy, zapewniamy odzież roboczą, wprowadzamy cykl szkoleń, Twój zakres obowiązków: obsługa maszyn budowlanych - szczególnie koparko-ła...

06.06.202406.06.2024
od 9000 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY- PRACOWNIK MAGAZYNOWY - KIEROWCA

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Łomża

Numer oferty: StPr/24/0518Obowiązki:Reklamowanie towarów, nawiązywanie relacji z potencjalnymi kontrahentami. Rozładunek/ załadunek towaru. Przewóz towaru(materiały budowlane).Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:Prawo jazdy kat. BWykształcenie:średnie zawodowePozostałe wymagania...

04.06.202404.06.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE DOMBUD S. C.PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE DOMBUD S. C.
Łomża

Zakres obowiązków: Reklamowanie towarów, nawiązywanie relacji z potencjalnymi kontrahentami. Rozładunek/ załadunek towaru. Przewóz towaru(materiały budowlane). Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe umiejętność - Prawo jazdy kat. B mile widziane - uprawnienia na operatora wózka widłowego....