Filtruj

Praca Materialy - Bydgoszcz

1-3 z 3 ofert pracy

Praca przy zbiorze truskawek

SYLWIASYLWIA
Bydgoszcz

Małe ekologiczne pole truskawek 5000 m2 wysypane słomą. Prowadzimy małą kuchnię w Bydgoszczy. Nasze ekologiczne pole truskawek znajduje się na granicy polsko-niemieckiej w pobliżu Słubic. Oferujemy materiały do pracy, bezpłatne zakwaterowanie, możliwą polską umowę o pracę, wynagrodzenie za kilogram...

24.05.202424.05.2024

Pomocnik Maszynisty maszyny drukującej

Bydgoszcz

Zadania: Pomoc w przygotowaniu maszyny do druku Pomoc w wykonywaniu przyrządu na maszynie drukującej Drukowanie zgodnie z dostarczoną dokumentacją zlecenia produkcyjnego Dbałość o materiały powierzone do produkcji Wymagania: Uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT lub gotowość do ich wyrobienia ...

10.05.202410.05.2024

Praca sezonowa przy remoncie mieszkania.

MARIUSZMARIUSZ
Trzeciewnica

Proste prace przy remoncie mieszkania : demontaż mebli, montaż i ustawianie mebli, prace rozbiórkowe, usuwanie pozostałości i sprzątanie, przenoszenie materiałów budowlanych - panele, płyty, deski, materiały izolacyjne, załadunek i rozładunek towarów i podobne. Pomoc fachowcom którzy równolegle będą...

14.05.202414.05.2024
od 25 zł