Filtruj

Praca Mck - Mrągowo

1-3 z 3 ofert pracy

Animator kultury

MRĄGOWSKIE CENTRUM KULTURYMRĄGOWSKIE CENTRUM KULTURY
Mrągowo

-pomoc w organizacji wydarzeń kulturalnych, w opracowaniu imprez oraz w ich realizacji -obsługa strony internetowej oraz mediów społecznościowych w zakresie działań MCK....

04.04.202404.04.2024

ANIMATOR KULTURY

Mrągowo

Zakres obowiązków: -pomoc w organizacji wydarzeń kulturalnych, w opracowaniu imprez oraz w ich realizacji -obsługa strony internetowej oraz mediów społecznościowych w zakresie działań MCK. Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe zawód - Animator kultury Wykształcenie: średnie artystyczne, peda...

Umowa o pracęumowa o pracę

sprzedawca

MCK MRĄGOWOMCK MRĄGOWO
Kętrzyn

-obsługa klientów, - kasowanie towarów, -przeprowadzanie transakcji kasowych, - dbanie o czystość i prawidłową ekspozycję towarów...

09.04.202409.04.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0135 s