Filtruj

Praca Mebel - Sosnowiec

KONSERWATOR W DZIALE DS. INWESTYCJI I REMONTÓW (ILN-1) W URZĘDZIE SKARBOWYM W SOSNOWCU (1/2 ETATU)

nowa oferta
IZBA ADMINISTRACJI SKARBOWEJ W KATOWICACHIZBA ADMINISTRACJI SKARBOWEJ W KATOWICACH
Sosnowiec

Zakres obowiązków: - Utrzymywanie w sprawności urządzeń, sprzętów i instalacji na terenie nieruchomości; - Wykonywanie drobnych napraw urządzeń, sprzętów i instalacji, prac remontowych, porządkowych, transportowych oraz rozładunkowych, odświeżanie powłok malarskich; - Prowadzenie pojazdów służbowych...

17.06.202417.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Dam pracę przeprowadzki

nowa oferta
FABIOFABIO
Katowice

Szukam pomocników do noszenia mebli miłe widziane prawo jazdy B...

Montażysta mebli

SEMAR MEBLE BIUROWESEMAR MEBLE BIUROWE
Tychy

Firma SEMAR meble biurowe obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:Montażysta mebli biurowychMiejsce pracy: Tychy i okoliceWYMAGANIA:dokładnośćsumiennośćprawo jazdy kat. Bdoświadczenie z zakresu montażu mebli mile widzianechętnie przyjmiemy emerytowanego górnikaZAKRES OBOWIĄZKÓW:dostawa i mo...

11.06.202411.06.2024