Filtruj

Praca Meble Biurowe

1-3 z 3 ofert pracy

KONSERWATOR

nowa oferta
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BOHATERÓW WESTERPLATTE W CHOBIENISZKOŁA PODSTAWOWA IM. BOHATERÓW WESTERPLATTE W CHOBIENI
Chobienia

Zakres obowiązków: 1. bieżąca naprawa urządzeń sanitarnych: wymiana części, konserwacja, 2. naprawa lub wymiana zamków, zawiasów drzwiowych i meblowych, 3. naprawa i konserwacja sprzętu szkolnego, 4. pomoc przy wymianie tuszów, tonerów w urządzeniach biurowych, 5. wymiana oświetlenia w pomieszczeni...

13.05.202413.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Montażysta mebli

SEMAR MEBLE BIUROWESEMAR MEBLE BIUROWE
Tychy

Firma SEMAR meble biurowe obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:Montażysta mebli biurowychMiejsce pracy: Tychy i okoliceWYMAGANIA:dokładnośćsumiennośćprawo jazdy kat. Bdoświadczenie z zakresu montażu mebli mile widzianechętnie przyjmiemy emerytowanego górnikaZAKRES OBOWIĄZKÓW:dostawa i mo...

10.05.202410.05.2024

Młodszy technolog / wsparcie produkcji

SEGESI FURNISHINGSEGESI FURNISHING
Dopiewo

Od 2016 r. SEGESI furnishing dostarcza fachową usługę stolarską w zakresie montażu mebli - w tym jesteśmy ekspertami. Dziś oferujemy kompleksową usługę: aranżację przestrzeni biurowych i komercyjnych, sprzedaż mebli, produkcję mebli na wymiar oraz ich montaż. SEGESI furnishing to sumienna firma o do...

08.05.202408.05.2024