Filtruj

Praca Meble - Olesno

1-3 z 3 ofert pracy

Stolarz Niemcy - Niemiecka Umowa

nowa oferta
POŚREDNICTWO PRACY SOBERKAPOŚREDNICTWO PRACY SOBERKA
Olesno

Pośrednictwo Pracy Soberka współpracujące z firmą o ponad 25 letnim doświadczeniu oraz ugruntowanej pozycji na niemieckim rynku, poszukuje fachowców do pracy na terenie Niemiec. Posiadamy oferty pracy głównie w centralnych Niemczech oraz górnej Bawarii (okolice Norymbergi oraz Wurzburga).Twój zakres...

17.06.202417.06.2024

Pracownik fizyczny - pakowacz WISEN.PL 4000 zł na rękę + dodatki

EDYTAEDYTA
Olesno

Firma Wisen sp. z o.o. zatrudni na stanowisko: pracownik fizyczny - pakowacz. Praca polega na pakowaniu wypełnień do mebli według określonych standardów oraz zapewnieniu ciągłości produkcji. Miejsce pracy: Olesno. Praca dla mężczyzn. Praca 3 zmianowa. Płaca 4000 zł netto (na rękę) + dodatki S...

12.06.202412.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

TAPICER

Kochanowice

Zakres obowiązków: Tapicerowanie mebli, przygotowanie materiałów tapicerskich, dbanie o stanowisko pracy, opiankowanie elementów pod tapicerke, obsługa narzędzi tapicerskich. Wymagania: wykształcenie - inne zasadnicze zawodowe Dobra organizacja pracy własnej i dokładność. Umiejętność obsługi narzę...

13.06.202413.06.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0279 s