Filtruj

Praca Meblowy - Przemyśl

1-2 z 2 ofert pracy

STOLARZ

KONTAKT PRZEZ OHPKONTAKT PRZEZ OHP
Przemyśl

Zakres obowiązków: Wykonywanie prac stolarskich w tym: cięcie, wiercenie, frezowanie i szlifowanie drewna. Produkcja mebli zgodnie z wymaganiami klienta i standardami jakości firmy. Montaż mebli oraz innych drewnianych konstrukcji. Utrzymywanie porządku i czystości na stanowisku pracy. Wymagania: U...

23.04.202423.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

SPRZEDAWCA - DORADCA KLIENTA

nowa oferta
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE BAJS - BIS S. C.PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE BAJS - BIS S. C.
Jarosław

Zakres obowiązków: Sprzedaż mebli, akcesorii meblowych, kompleksowa obsługa klientów, doradztwo w zakresie doboru mebli, akcesorii,przygotowywanie ofert i projektów. Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe zawód - Sprzedawca w branży przemysłowej umiejętność - znajomość branży meblowej umiejętn...

25.04.202425.04.2024