Filtruj

Praca Mechanik Ciagnikow - Ołtarzew

1-3 z 3 ofert pracy

Mechanik/Młodszy mechanik (m/k)

nowa oferta
TRENKWALDERTRENKWALDER
Ołtarzew

Opis stanowiska: naprawa pojazdów ciężarowych, diagnostyka pojazdów ciężarowych, wykonywanie przeglądów. Wymagania: doświadczenie w naprawie pojazdów ciężarowych, ciągników i naczep, prawo jazdy kat. B (mile widziane C+E), sumienność, dokładność, obowiązkowość, mile widziane doświadczenie w zakresie...

25.05.202425.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Mechanik samochodów ciężarowych

DE ROOY POLANDDE ROOY POLAND
Warszawa

De Rooy jest holenderską firmą transportową z centralą w Eindhoven i oddziałami we Francji, Hiszpanii, Włoszech, Wielkiej Brytanii, Belgii i Polsce. Jesteśmy liderem w transporcie nowych samochodów ciężarowych i ciągników rolniczych. Pracujemy na terenie całej Unii Europejskiej. Naszymi klientami są...

22.05.202422.05.2024

Kieriwca C+E srala pensja , karta kierowcy, ADR,

MT GROUP SP. Z O.O.MT GROUP SP. Z O.O.
Błonie

Zatrudnię kierowcę kat C+E w transporcie krajowym , Karta kierowcy , ADR . Praca od poniedziałku do piątku oznacza że raczej codziennie się nie będzie w domu ale nie wykluczone że uda się być na noc w domu, Baza znajduje się w Błoniu. Stałe wynagrodzenie 7000-7500 netto niezależne od przejechanych k...

19.05.202419.05.2024
od 11000 zł