Filtruj

Praca Mechanik Ciagnikow - Ołtarzew

1-3 z 3 ofert pracy

Mechanik/Młodszy mechanik (m/k)

nowa oferta
TRENKWALDERTRENKWALDER
Ołtarzew

Opis stanowiska: naprawa pojazdów ciężarowych, diagnostyka pojazdów ciężarowych, wykonywanie przeglądów. Wymagania: doświadczenie w naprawie pojazdów ciężarowych, ciągników i naczep, prawo jazdy kat. B (mile widziane C+E), sumienność, dokładność, obowiązkowość, mile widziane doświadczenie w zakresie...

10.05.202410.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Mechanik samochodów ciężarowych

DE ROOY POLANDDE ROOY POLAND
Warszawa

De Rooy jest holenderską firmą transportową z centralą w Eindhoven i oddziałami we Francji, Hiszpanii, Włoszech, Wielkiej Brytanii, Belgii i Polsce. Jesteśmy liderem w transporcie nowych samochodów ciężarowych i ciągników rolniczych. Pracujemy na terenie całej Unii Europejskiej. Naszymi klientami są...

07.05.202407.05.2024

Mechanik ciagnikow traktor kombajn praca w Danii

JKS ASJKS AS
Warszawa

JKS A/S poszukuje osób do pracy przy serwisowaniu kombajnów oraz pracy przy żniwach / zbiorach, posiadających znajomość mechaniki i hydrauliki maszyn rolniczych.Lokalizacja: Zelandia + Jutlandia, DaniaDługość kontraktu: min 3-4 miesiace, sznsa na stałe zatrudnienieStawka: 210 DKK/godz.Start: czerwie...