Filtruj

Praca Mechanik Elektromechanik - Inowrocław

1-2 z 2 ofert pracy

NAUCZYCIEL PRZEDMIOTÓW SAMOCHODOWYCH -40 GODZIN (NR 1109)

CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO W INOWROCŁAWIUCENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO W INOWROCŁAWIU
Inowrocław

Zakres obowiązków: nauczyciel przedmiotów zawodowych-zajęć praktycznych w zawodach: technik pojazdów samochodowych, mechanik pojazdów samochodowych, elektromechanik pojazdów samochodowych; wymiar etatu (pensum) -20h Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) studia drugiego stopnia lub je...

16.05.202416.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

zatrudnię operatora maszyn rolniczych/traktorzyste

RYSZARDRYSZARD
Gniewkowo

Obowiązki: Obsługa maszyn rolniczych Wykonywanie podstawowych napraw Praca z dużymi maszynami rolniczymi Montowanie, uruchamianie i konserwacja mechanicznych układów maszyn Praca w gospodarstwie rolnym Wykonywanie prac sezonowych (koszenie, zamiatanie, odśnieżanie) Praca z nowoczesnym sprzęte...

19.06.202419.06.2024