Filtruj

Praca Mechanik Elektromechanik - Nowy Kawęczyn

1-2 z 2 ofert pracy

Elektromechanik Dział Utrzymania Ruchu

nowa oferta
UDS S. A.UDS S. A.
Nowy Kawęczyn

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Wykonywanie okresowych przeglądów maszyn znajdujących się w zakładzie według ustalonego planu, zgodnie z dokumentacją techniczną urządzeń. Usuwanie awarii mechanicznych oraz elektrycznych maszyn i urządzeń, które mogą spowodować znaczne zaburzenia produkcji oraz straty materialne....

28.05.202428.05.2024

Elektromechanik/utrzymanie ruchu

nowa oferta
RANDSTAD POLSKA SP. Z O.O.RANDSTAD POLSKA SP. Z O.O.
Rawa Mazowiecka

Masz doświadczenie jako elektromechanik? Świetnie odnajdujesz się w dziedzinie elektryki i mechaniki?Czeka na Ciebie stabilne zatrudnienie u jednego z największych producentów słodyczy w Belsku Dużym!Zaaplikuj poprzez portal lub wyślij sms o treści ELEKTROMECHANIK na numer podany w ogłoszeniu , a my...