Filtruj

Praca Mechanik Elektromechanik - Poniatowa

1-3 z 3 ofert pracy

Elektromechanik/Mechanik

ORZEŁ S. A.ORZEŁ S. A.
Poniatowa

Ogólny zakres obowiązków: - monitorowanie pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych w celu zapobiegania awariom; - prowadzenie przeglądów i konserwacji zgodnie z harmonogramem; - usuwanie bieżących awarii mechanicznych i elektrycznych maszyn produkcyjnych; Wymagania: - wykształcenie techniczne z za...

11.09.202411.09.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Mechanika , elektromechanika z doświadczeniem zatrudnię

BEATABEATA
Dąbrowica

zakład mieści się na końcu ul nałęczowskiej , zajmujemy się pełną mechaniką samochodów osobowych. zatrudnimy mechanika z doświadczeniem i chęcią do pracy , nie interesują nas uczniowie. wszystkie dodatkowe informacje do dogadania na miejscu...

03.09.202403.09.2024
od 5000 zł

Operator Produkcji Gazów Technicznych

AIR LIQUIDE POLSKA SP. Z O.O.AIR LIQUIDE POLSKA SP. Z O.O.
Puławy

Operator Produkcji Gazów Technicznych Twój zakres obowiązków przestrzeganie obowiązujących przepisów i zasad bezpieczeństwa, obsługa bloku tlenowego oraz urządzeń z nim współpracujących (instalacji schładzania, pomp, zbiorników magazynowych ciekłych gazów) poprzez system sterowania procesem, sterowa...

04.08.202404.08.2024