Filtruj

Praca Mechanik Maszyn Budowlanych - Kowal

1-3 z 3 ofert pracy

Mechanik maszyn budowlanych

STRABAG BMTI SP. Z O.O.STRABAG BMTI SP. Z O.O.
Kowale

Zadania: wykonywanie napraw i serwisów maszyn budowlanych (m in. koparko-ładowarki, koparki, spycharki, walce, itp.) wykonywanie napraw i serwisów sprzętu drobnego ( m.in. zagęszczarki, piły) prace modernizacyjne i konserwacyjne dokonywanie przeglądów technicznych Kwalifikacje: wiedza z zakres...

18.12.202318.12.2023
Umowa o pracęumowa o pracę

Operator Koparki - Koparko ładowarki

JAREX SP. Z O.O.JAREX SP. Z O.O.
Włocławek

W związku z dynamicznym rozwojem firmaJAREX Sp. z o.o. poszukuje kandydatówna stanowisko Operator Koparki - Koparko ŁadowarkiNapędza Cię Energia Tworzenia i spełniasz poniższe oczekiwania ? Dołącz do nas ! Operator Koparki - Koparko ładowarki Obowiązki Obsługa koparki na terenie budowy Prace ziemne,...

26.04.202426.04.2024

Mechanik pojazdów samochodowych i maszyn budowlanych

ZGK GRONEKOZGK GRONEKO
Lubanie

Firma komunalno-budowlana zatrudni na stanowisko -MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH I SPRZĘTU BUDOWLANEGO .OPIS STANOWISKA-Wykonywanie przeglądów samochodów, maszyn i sprzętuWykonywanie napraw bieżących samochodów, maszyn i sprzętuSprawdzenie stanu technicznego sprzętu i maszyndiagnozowanie i naprawa ...

19.04.202419.04.2024