Filtruj

Praca Mechanik Maszyn Budowlanych - Piotry

1-3 z 3 ofert pracy

Mechanik samochodów/maszyn budowlanych/ konserwator sprzętu

PPHU SADEKO SP. Z O.O.PPHU SADEKO SP. Z O.O.
Piotrów

Opis stanowiska: - Mechanik samochodów/maszyn budowlanych/ konserwator sprzętu Praca polega na bieżącej konserwacji oraz drobnych naprawach samochodów osobowych, samochodów dostawczych, ciężarowych, koparek, ładowarek, agregatów, oraz innych nie wymiennych urządzeń będących wyposażeniem firmy. Na...

15.05.202415.05.2024
od 4800 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

mobilny technik serwisu maszyn Caterpillar

RANDSTAD POLSKA SP. Z O.O.RANDSTAD POLSKA SP. Z O.O.
Międzyrzecz

Dla lidera najbardziej zaawansowanych technicznie i najnowocześniejszych maszyn budowlanych na świecie Caterpillar poszukujemy mobilny technik serwisu w Międzyrzeczu . Posiadasz doświadczenie ? Chcesz dalej rozwijać się w tym obszarze? Aplikuj lub zadzwoń już dziś! Oczekujemy doświadczenia w pracy n...

17.05.202417.05.2024

RANDSTADRANDSTAD
Międzyrzecz

Dla lidera najbardziej zaawansowanych technicznie i najnowocześniejszych maszyn budowlanych na świecie Caterpillar poszukujemy mobilny technik serwisu w Międzyrzeczu.Posiadasz doświadczenie? Chcesz dalej rozwijać się w tym obszarze?Aplikuj lub zadzwoń już dziś!oferujemystabilne zatrudnienie na podst...