Filtruj

Praca Mechanik Maszyn Rolniczych - Dąbrowa Górnicza

1-2 z 2 ofert pracy

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH I MASZYN ROLNICZYCH, FLOTA WŁASNA

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE OFI K.A. MICHALISZYN SP. J.PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE OFI K.A. MICHALISZYN SP. J.
Dąbrowa Górnicza

Zakres obowiązków: -wykonanie serwisu i naprawy pojazdów rolniczych i samochodowych (flota własna), -diagnozowanie i usuwanie usterek mechaniczno-elektrycznych, -przeprowadzanie przeglądów zgodnie z harmonogramem. Praca w godzinach 07-15. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe zaw...

07.06.202407.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Koordynator Warsztatu

BERGERAT MONNOYEUR SP. Z O.O.BERGERAT MONNOYEUR SP. Z O.O.
Będzin

Bergerat Monnoueyr Sp. z o.o. – Oddział Eneria zapewnia kompleksowe rozwiązania w zakresie projektów zasilania rezerwowego, kogeneracji, modułów energetycznych stosowanych w przemyśle energetycznym, kolejowym czy morskim przy wykorzystaniu zaawansowanych technologii firmy CATERPILLAR®. Jesteśmy wyłą...