Filtruj

Praca Mechanik Maszyn Rolniczych - Janik

1-2 z 2 ofert pracy

Mechanik maszyn

nowa oferta
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE AGRITEAM SP. Z O.O.PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE AGRITEAM SP. Z O.O.
Janikowo

Mechanik maszyn Miejsce pracy: Janikowo Twój zakres obowiązków naprawa, serwis i konserwacja maszyn rolniczych, bieżące naprawy i serwisy maszyn Nasze wymagania prawo jazdy (mile widziane prawo jazdy kat. T) chęć do pracy znajomość zagadnień z zakresu mechaniki rolniczej znajomość branży rolniczej d...

11.05.202411.05.2024

Mechanik maszyn rolniczych lub serwisant - OD ZARAZ!

AGRITEAMAGRITEAM
Janikowo

Obowiązki: naprawa, serwis i konserwacja maszyn rolniczych, bieżące naprawy i serwisy maszyn Wymagania: prawo jazdy (mile widziane prawo jazdy kat. T) chęć do pracy znajomość zagadnień z zakresu mechaniki rolniczej znajomość branży rolniczej doświadczenie na stanowisku mechanika Zgłoszenia...

19.01.202419.01.2024