Filtruj

Praca Mechanik Maszyn Rolniczych - Kalinowa

1-3 z 3 ofert pracy

MECHANIK MASZYN ROLNICZYCH

CEZARY BANACHCEZARY BANACH
Kalinowo

Zakres obowiązków: Naprawa i serwisowanie maszyn rolniczych. Diagnozowanie i usuwanie usterek mechanicznych. Obsługa narzędzi i urządzeń warsztatowych. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe wymagania: wykształcenie zasadnicze zawodowe, kierunkowe: mechanik pojazdów lub pokrewne; prawo jaz...

24.07.202424.07.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Kalinowo

Numer oferty: StPr/24/0637Obowiązki:Naprawa i serwisowanie maszyn rolniczych. Diagnozowanie i usuwanie usterek mechanicznych. Obsługa narzędzi i urządzeń warsztatowych.Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:zasadnicze zawodowe, kierunek: mechanik pojazdów lub pokrewnePozostałe wymagania:wymagan...

Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

Praca Niemcy Stolarz Mechanik Lakiernik Blacharz Ślusarz Hydraulik Tig

ROBERTROBERT
Sieradz

Poszukujemy osób z doświadczeniem do pracy w Niemczech, praca jest od zaraz. Rekrutujemy cały czas Oferujemy darmowy pokój jednoosobowy dla każdego pracownika Zarobki za przepracowanie 151 godzin między 2 200 a 2 600 euro netto czyli na rękę. + możliwość nadgodzin. Niemiecka umowa o pracę Jeśli...

26.08.202426.08.2024
od 80 zł