Filtruj

Praca Mechanik Maszyn Rolniczych - Parczew

1-2 z 2 ofert pracy

MECHANIK MASZYN ROLNICZYCH

nowa oferta
CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Parczew

Numer oferty: StPr/24/0325Obowiązki:Diagnozowanie uszkodzeń, regulacje układów mechanicznych, instalowanie, obsługa i naprawa maszyn, montaż i demontaż zespołów i układów samochodowychWymagania:Wymagania pożądane:Wykształcenie:podstawowePozostałe wymagania:Znajomość budowy maszyn rolniczych - wymóg ...

14.09.202414.09.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

P.P.H.U. MLEKO-SYSTEM KOZAK WIESŁAWP.P.H.U. MLEKO-SYSTEM KOZAK WIESŁAW
Parczew

Zakres obowiązków: Diagnozowanie uszkodzeń, regulacje układów mechanicznych, instalowanie, obsługa i naprawa maszyn, montaż i demontaż zespołów i układów samochodowych Wymagania: wykształcenie - podstawowe Znajomość budowy maszyn rolniczych - wymóg konieczny mile widziane doświadczenie na podobnym...

04.09.202404.09.2024