Filtruj

Praca Mechanik Maszyn - Bogdanka

1-3 z 3 ofert pracy

Ślusarz - Mechanik na powierzchni

MR BOGDANKA SP Z OOMR BOGDANKA SP Z OO
Bogdanka

Twój zakres obowiązków naprawy, remonty maszyn i urządzeń w zakresie ślusarsko-mechanicznym, kompletacja, montowanie maszyn i urządzeń, oczyszczanie maszyn i urządzeń z pozostałości urobku węglowego, kontrola maszyn i urządzeń po zakończonym remoncie, transport materiałów i urządzeń środkami tr...

15.05.202415.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Ślusarz/Mechanik/Spawacz

KAROLKAROL
Milejów-Osada

Firma Transportowa z wieloletnim doświadczeniem poszukuje doświadczonego i rzetelnego kandydata na stanowisko: Ślusarz/Mechanik/Spawacz Miejsce pracy: Milejów Zakres obowiązków: Wykonywanie bieżących napraw Autotransporterów , w tym maszyn i urządzeń mechanicznych Diagnozowanie usterek i dokon...

30.05.202430.05.2024
od 4000 zł

MECHANIK MASZYN I URZĄDZEŃ PRZEMYSŁOWYCH

LASLAND SP. Z O.O.LASLAND SP. Z O.O.
Grądy

Zakres obowiązków: Naprawa maszyn rolniczych i urządzeń przemysłowych. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe umiejętność - MILE WIDZAINE KURSY ZAWODOWE umiejętność - STAŻ PRACY W ZAWODZIE- MILE WIDZIANY...

13.05.202413.05.2024