Filtruj

Praca Mechanik Maszyn - Iława

1-2 z 2 ofert pracy

MECHANIK - DEMONTAŻ TURBOSPRĘŻAREK

nowa oferta
CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Iława

Numer oferty: StPr/24/1285Obowiązki:Naoprawa maszyn, demontaż turbosprężarekWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:zasadnicze zawodowe, kierunek: techniczne, mechanicznePozostałe wymagania:Mile widziane doświadczenie na stanowisku mechanik/ślusarz. Kontakt osobisty w godz. 9:00-14:00. Praca na ...

24.05.202424.05.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

nowa oferta
MOTO - REMO BURZYŃSCY SP. K.MOTO - REMO BURZYŃSCY SP. K.
Iława

Zakres obowiązków: Naoprawa maszyn, demontaż turbosprężarek Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe Mile widziane doświadczenie na stanowisku mechanik/ślusarz. Kontakt osobisty w godz. 9:00-14:00. Praca na jedną zmianę 6.00-14.00 lub 7.00-15.00...