Praca Mechanik Naczep Samochodow Ciezarowych - Rajec Szlachecki

1-3 z 3 ofert pracy

Mechanik samochodów ciężarowych i naczep

MARCINMARCIN
Rajec Szlachecki

Dzień dobry. Oferuję pracę dla mechanika lub pomocnika ciągników siodłowych marki Volvo i cementonaczep. Wymiana oleju, tarcz, klocków itp. Bardzo dobre warunki pracy. Czysta i zadbana hala. Do obsługi stały tabor- tylko mojej firmy. Więcej informacji udzielę telefonicznie. Zapraszam do kont...

10.12.202310.12.2023
od 7000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Pomocnik Mechanika - Mercedes-Benz, nie wymagamy doświadczenia!

SOBIESŁAW ZASADA AUTOMOTIVE SP. Z O.O.SOBIESŁAW ZASADA AUTOMOTIVE SP. Z O.O.
Brzóza

Chcesz zdobyć pierwsze doświadczenie w branży motoryzacyjnej? Od zawsze marzyłeś o pracy w autoryzowanym serwisie samochodowym marki Mercedes-Benz? Jeśli tak, to dobrze się składa, ponieważ obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko Pomocnika Mechanika Samochodowego. Oferujemy moż...

08.08.202408.08.2024

Mechanik samochodów ciężarowych.

CONFIRMECONFIRME
Radom

Obowiązki: -wykonywanie przeglądów i diagnostyki samochodów w celu identyfikacji usterek i problemów technicznych, -wykonywanie napraw i konserwacji samochodów i naczep, -współpraca z innymi członkami zespołu. Wymagania: - doświadczenie -odpowiedzialność, rzetelności. -znajomość budowy samoch...

16.07.202416.07.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0288 s