Filtruj

Praca Mechanik Operator - Kolonowskie

1-3 z 3 ofert pracy

oferta pracy operator mechanik

PRACAPRACA
Kolonowskie

Obowiązki: Obsługa maszyn linii produkcyjnej. Prace pomocnicze przy produkcji. Dbanie o porządek na stanowisku pracy. Przestrzeganie zasad BHP. Wymagania: Gotowość do pracy w systemie zmianowym. Umiejętność pracy w zespole. Zaangażowanie i chęć do pracy. odpowiedzialność, sumienność w dział...

27.06.202427.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Operator Koparki - Koparko ładowarki

JAREX SP. Z O.O.JAREX SP. Z O.O.
Strzelce Opolskie

W związku z dynamicznym rozwojem firmaJAREX Sp. z o.o. poszukuje kandydatówna stanowisko Operator Koparki - Koparko ŁadowarkiNapędza Cię Energia Tworzenia i spełniasz poniższe oczekiwania ? Dołącz do nas ! Operator Koparki - Koparko ładowarki Obowiązki Obsługa koparki na terenie budowy Prace ziemne,...

23.06.202423.06.2024

Praca za granicą / w Polsce Monter/Spawacz

SEBASTIAN MUSIAŁSEBASTIAN MUSIAŁ
Tworóg

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą wykonująca zlecenia w kraju i za granicą. Zajmujemy się montażem, relokacją , demontażem maszyn , oraz całych linii produkcyjnych . Stawiamy konstrukcje stalowe i wiele innych. Nie boimy się wyzwań , ponieważ cały czas podnosimy swoje kwalifikacje. Poszukujemy...

17.10.202317.10.2023
od 8000 zł