Filtruj

Praca Mechanik Operator - Kuźnica Czeszycka

1-3 z 3 ofert pracy

Operator linii produkcyjnej Familijna

LEASINGTEAM GROUPLEASINGTEAM GROUP
Kuźnica Czeszycka

LeasingTeam Group tonajwiększa wkraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie zpolskim kapitałem, któraod ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty zzakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich iglobalnych przedsi...

24.05.202424.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Traktorzysta oraz operator ładowarki teleskopowej , kierowca CE

JERZYJERZY
Dąbrowa

Poszukujemy pracownika do pracy na Ładowarce teleskopowej i ciągniku Praca na Ładowarce do przyuczenia. Wymagane prawo jazdy B , T lub mile widziane kat. CE Wymagany kontakt ze sprzętem rolniczym i podstawy mechaniki Stawka od 25 zł na rękę Praca sezonowa lub na stałe Możliwe zakwaterowanie...

06.06.202406.06.2024
od 30 zł

Młodszy Operator Maszyn

ZAP MECHANIKAZAP MECHANIKA
Ostrów Wielkopolski

Obowiązki: Obsługa maszyn zgodnie z wytycznymi przełożonego, Bieżąca dbałość o czystość maszyn i narzędzi. Przygotowywanie i montaż narzędzi niezbędnych do obróbki. Ustawianie i mocowanie obrabianych detali na maszynie. Wymagania: Gotowość do przyuczenia do wykonywania pracy Umiejętność pracy...

13.05.202413.05.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0229 s