Filtruj

Praca Mechanik Pojazdow Ciezarowych - Dąbrówka

1-3 z 3 ofert pracy

Mechanik samochodowy/mechatronik (m/k) - Dąbrówka

nowa oferta
TRENKWALDERTRENKWALDER
Dąbrówka

Zakres obowiązków: naprawa i serwisowanie pojazdów użytkowych (autobusów i samochodów ciężarowych) zgodnie ze specyfikacjami producenta, diagnozowanie i usuwanie usterek technicznych i źródeł błędów, przeprowadzanie inspekcji i kontroli bezpieczeństwa, montaż i demontaż podzespołów pojazdu, dokument...

14.05.202414.05.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

Mechanik pojazdów ciężarowych

nowa oferta
ŁUKASZŁUKASZ
Dąbrówka Stara

Wymagania: • Wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe o profilu samochodowym • Prawo jazdy kat. B, posiadanie kategorii C+E będzie dodatkowym atutem • Doświadczenie na stanowisku mechanika, mile widziane w zakresie samochodów ciężarowych • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej • Umieję...

od 4500 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

MECHANIK SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH

Gawrony

Zakres obowiązków: Naprawa i konserwacja pojazdów, diagnozowanie problemów mechanicznych. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe Umiejętnosć używania palnika do lutowania HARRIS 50-10 z oszczędzaczem, umiejętność obsługi polerki roatycjnej Flex PE 14-2 150, umiejętność naprawy i k...

13.05.202413.05.2024