Filtruj

Praca Mechanik Pojazdow Samochodowych - Łabuńki Pierwsze

1-3 z 3 ofert pracy

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

Łabuńki Pierwsze

Zakres obowiązków: Bieżące naprawy pojazdów. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. B umiejętność - osoba dokładna umiejętność - umiejętności mechanika umiejętność - obsługa elektronarzędzi Mile widziane doświadczenie zawodowe....

10.06.202410.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

NAUCZYCIEL PRAKTYCZNEJ NAUKI ZAWODU - MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO NR 1 W ZAMOŚCIUCENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO NR 1 W ZAMOŚCIU
Zamość

Zakres obowiązków: Prowadzenie zajęć praktycznych z uczniami oraz wykonywanie prac z zakresu diagnozowania i naprawy zespołów, podzespołów pojazdów samochodowych Wymagania: wykształcenie - mechaniczne wyższe (w tym licencjat) umiejętność - diagnozowanie oraz naprawa elektrycznych i elektronicznych ...

14.06.202414.06.2024

Mechanik / Serwistant własnej floty samochodowej

LAUDE SMART INTERMODAL S. A.LAUDE SMART INTERMODAL S. A.
Zamość

Firma Laude Smart Intermodal S.A ., lider w branży logistycznej, poszukuje doświadczonego mechanika do obsługi własnej floty samochodowej. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za serwis i naprawę naczep i samochodów ciężarowych, zapewniając ich niezawodność i sprawność działania. Obowiązk...

10.05.202410.05.2024