Filtruj

Praca Mechanik Pojazdow Samochodowych - Lniano

1-3 z 3 ofert pracy

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

Lniano

Zakres obowiązków: Sprawdzanie działania pojazdów za pomocą urządzeń diagnostycznych, usuwanie usterek w zespołach i układach pojazdów, dokonywanie wymiany płynów eksploatacyjnych pojazdu, utrzymanie w czystości stanowiska pracy Wymagania: wykształcenie - mechaniczne zasadnicze zawodowe...

09.08.202409.08.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Kierowca kat C WYWROTKA 8x4

CERBEXCERBEX
Chełmno

Zatrudnie kierowce samochodu ciezarowego kat. C na wywrotkach 8x4 Wymagania: doswiadczenie na wywrotkach 8x4 dyspozycyjnosc, sumiennosc; elementarna znajomosc mechaniki - kontrola poziomu olejow, wymiana filtrów, obstuga codzienna pojazdu. Umowa o pracę / pełny etat Praca w koło domu województ...

01.08.202401.08.2024
od 25 zł

Mechanik pojazdów samochodowych

CENTRALA NASIENNA RYSZARD SZULCZYŃSKICENTRALA NASIENNA RYSZARD SZULCZYŃSKI
Tuchola

Serwis samochodowy poszukuje samodzielnego mechanika Od przyszłego pracownika oczekujemy: wiedzy z zakresu mechaniki samochodowej odpowiedzialności za wykonywaną pracę umiejętności pracy w zespole kultury osobistej Oferujemy: stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne wynagr...

07.05.202407.05.2024