Filtruj

Praca Mechanik Pojazdow Samochodowych - Płock

1-3 z 3 ofert pracy

Mechanik samochodów ciężarowych- Holandia

KLAVER SP. Z O.O.KLAVER SP. Z O.O.
Płock

Mechanik samochodów ciężarowych- Belgia- praca od zarazMasz doświadczenie jako mechanik pojazdów ciężarowych i znasz komunikatywnie język angielski? Może chciałbyś spróbować swoich sił w pracy za granicą? Mam dla Ciebie propozycję:Stanowisko: mechanik samochodów ciężarowychMiejsce pracy: Belgia, róż...

17.05.202417.05.2024

MECHANIK SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH

INFIRST SP. Z O.O.INFIRST SP. Z O.O.
Białobrzegi

Zakres obowiązków: Naprawa oraz konserwacja pojazdów ciężarowych Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe znajomość mechaniki samochodów ciężarowych...

15.05.202415.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

KIEROWCA MECHANIK

MAGNUM REMIGIUSZ HUPIŃSKIMAGNUM REMIGIUSZ HUPIŃSKI
Gąbin

Zakres obowiązków: DROBNE NAPRAWY SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH, KIEROWANIE SAMOCHODEM KAT.C Wymagania: wykształcenie - zasadnicze branżowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. C umiejętność - dobre prowadzenie pojazdów staż pracy ogółem - lata: 0, miesiące: 6...