Filtruj

Praca Mechanik Pojazdow Samochodowych - Rajskie

1-2 z 2 ofert pracy

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

AUTO SERWIS MARIUSZ MAGDZIARZAUTO SERWIS MARIUSZ MAGDZIARZ
Rajsko

Zakres obowiązków: diagnostyka i naprawa samochodów Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe staż pracy ogółem - lata: 1 Wykształcenie kierunkowe - mechanik pojazdów samochodowych, doświadczenie zawodowe w naprawie pojazdów samochodowych - min. rok, umiejętność naprawy pojazdów samochodowych...

07.06.202407.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

MECHANIK SAMOCHODOWY

PIOTR FRANCZAKPIOTR FRANCZAK
Lesko

Zakres obowiązków: Mechanik pojazdów samochodowych konserwuje, wykonuje obsługę techniczną i naprawia silniki oraz zespoły i układy mechaniczne w samochodach osobowych z użyciem urządzeń diagnostycznych oraz narzędzi ślusarskich i monterskich. Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe umiejętność...

22.04.202422.04.2024