Filtruj

Praca Mechanik Pojazdow Samochodowych - Wyszków

1-3 z 3 ofert pracy

POMOCNIK MECHANIKA POJAZDÓW CIĘŻAROWYCH

ROTRANS PRZEDSIĘBIORSTWO TRANSPORTOWO-HANDLOWE TADEUSZ PAWEŁ ROJEKROTRANS PRZEDSIĘBIORSTWO TRANSPORTOWO-HANDLOWE TADEUSZ PAWEŁ ROJEK
Wyszków

Zakres obowiązków: czynności pomocnicze w zakresie serwisowania i obsługi pojazdów ciężarowych Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe wykształcenie - zasadnicze branżowe zawód - Mechanik samochodów ciężarowych umiejętność pracy pod presją czasu w celu realizacji wyznaczonych zadań, chęć do...

15.05.202415.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Mechanik samochodowy / autobusowy (m/k) - Małopole (Dąbrówka)

TRENKWALDERTRENKWALDER
Małopole

Zakres obowiązków: naprawa i serwisowanie pojazdów użytkowych (autobusów i samochodów ciężarowych) zgodnie ze specyfikacjami producenta, diagnozowanie i usuwanie usterek technicznych i źródeł błędów, przeprowadzanie inspekcji i kontroli bezpieczeństwa, montaż i demontaż podzespołów pojazdu, dokument...

17.05.202417.05.2024

Zatrudnię Mechanika

P.T.H.U. DAR-BUSP.T.H.U. DAR-BUS
Łochów

Witam, Zatrudnię Mechanika pojazdów samochodowych. TWOIM ZADANIEM BĘDZIE: *Przyjmowanie pojazdów osobowych i ciężarowych, *Sprawdzanie pojazdu oraz jego zespołów za pomocą urządzeń diagnostycznych, *Naprawa pojazdów osobowych i ciężarowych *sprawdzanie i ustawianie zbieżności kół pojazdu, *dr...

13.05.202413.05.2024
od 5000 zł