Filtruj

Praca Mechanik Pojazdow - Przemyśl

1-2 z 2 ofert pracy

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Przemyśl

Numer oferty: StPr/24/0462Obowiązki:- naprawa lub regeneracja zdemontowanych podzespołów,- dokonywanie napraw wewnątrz i na zewnątrz pojazdów oraz taboru samochodowego na terenie bazy MZK Sp. z o.o. i poza nią.Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:MG.18. Diagnoza i naprawa podzesp...

13.05.202413.05.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

MECHANIK POJAZDÓŁW AUTOBUSOWYCH

PRZEDSIĘBIORSTWO WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI W JAROSŁAWIU SP. Z O.O.PRZEDSIĘBIORSTWO WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI W JAROSŁAWIU SP. Z O.O.
Jarosław

Zakres obowiązków: Naprawa autobusów. Praca na terenie Jarosławia. Wymagania: wykształcenie - podstawowe wykształcenie - mechaniczne zasadnicze zawodowe zawód - Mechanik autobusów...

10.05.202410.05.2024