Filtruj

Praca Mechanik Produkcji - Wołów

1-3 z 3 ofert pracy

OPERATOR WĘZŁA BETONIARSKIEGO (131 J)

PAZIO-BETON WALDEMAR PAZIOPAZIO-BETON WALDEMAR PAZIO
Wola Ducka

Zakres obowiązków: Obsługa węzła betoniarskiego - możliwość przyuczenia do zawodu operator węzła betoniarskiego- produkcja betonu Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe umiejętność - T/L) umiejętność obsługi koparko-ładowarki [Umiejętność 1] : obsługa węzła betoniarskiego, ładowarki [Inne] : ...

14.05.202414.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

OPERATOR ŁADOWARKI/ MECHANIK (132 J)

Wola Ducka

Zakres obowiązków: Załadunek kruszyw do produkcji, pomoc przy pracach naprawczych i konserwatorskich maszyn i samochodów, różne prace zlecone Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe umiejętność - T/L) umiejętność obsługi koparko-ładowarki umiejętność - Ś) 1. ŚLUSARSTWO umiejętność - znajomość ...

MECHANIK PRZEMYSŁOWY z j. niemieckim, blisko granicy!

AGENCJA PRACY KONCEPCJAAGENCJA PRACY KONCEPCJA
Brzeg Dolny

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 15 lat. Jest jedną z najstarszych stażem firm działających w branży pośrednictwa pracy do Niemiec na rynku polskim. Specjalizujemy się także w rekrutacji i selekcji kandydatów do pracy na terenie Wrocławia i Dolnego Śl...

11.05.202411.05.2024