Filtruj

Praca Mechanik Produkcyjny - Radom

1-3 z 3 ofert pracy

Elektromechanik/dział utrzymania ruchu

RANDSTAD POLSKA SP. Z O.O.RANDSTAD POLSKA SP. Z O.O.
Radom

Masz doświadczenie jako elektromechanik? Świetnie odnajdujesz się w dziedzinie elektryki i mechaniki?Czeka na Ciebie stabilne zatrudnienie u jednego z największych producentów słodyczy w Belsku Dużym!Zaaplikuj poprzez portal lub wyślij sms o treści ELEKTROMECHANIK na numer podany w ogłoszeniu , a my...

28.05.202428.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

automatyk/elektromechanik/elektryk

RANDSTADRANDSTAD
Radom

Zatrudnimy mechaników, elektryków oraz automatyków do zakładu produkcyjnego w Radomiu lub Jedlińsku. Oferujemy możliwość przyuczenia dla osób po szkole kierunkowej.oferujemystabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę przez naszego klientawysokie wynagrodzenia uzależnione od doświadczenia zawodow...

27.05.202427.05.2024

Pomocnik Operatora Automatu Praca w Twojej okolicy

OTTO WORK FORCEOTTO WORK FORCE
Szydłowiec

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Przygotowanie części formujących do produkcji. Zabezpieczenie bezawaryjnej pracy linii produkcyjnej. Dbanie o czystość i sprawność maszyn i urządzeń do produkcji wyrobów szklanych oraz ich otoczenia. WYMAGANIA: Mile widziane wykształcenie w kierunku technicznym (mechanika, elektry...

01.06.202401.06.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,4693 s