Filtruj

Praca Mechanik Rowerowy - Białe

Mechanik rowerowy od zaraz! Praca w Autoryzowanym serwisie BH Bikes

nowa oferta
CARMENCARMEN
Bielsko-Biała

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Szukamy rowerowego mechanika , który zadba o zdrowie i bezpieczeństwo naszych klientów na górskich szlakach Podbeskidzia! Przygotowanie roweru do jazdy to wymaga smykałki dlatego szukamy mechanika, który: WYMAGANIA: jest ekspertem od rowerów, rowerów elektrycznych i lubi majsterko...

04.06.202404.06.2024

nowa oferta

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Szukamy rowerowego mechanika, który zadba o zdrowie i bezpieczeństwo naszych klientów na górskich szlakach Podbeskidzia! Przygotowanie roweru do jazdy to wymaga smykałki dlatego szukamy mechanika, który: WYMAGANIA: jest ekspertem od rowerów, rowerów elektrycznych i lubi majsterko...

03.06.202403.06.2024

Doradca serwisowy w Autoryzowanym salonie Polaris

KAROLINAKAROLINA

Stanowisko: Doradca serwisowy w Autoryzowanym salonie Polaris Branża offroad - quady, buggy, rowery elektryczne Adres siedziby firmy: Jasienica k. Bielska - Białej Szukamy doradcy serwisowego , który pomoże nam zadbać o zdrowie i bezpieczeństwo naszych klientów na górskich szlakach Podbeskidz...

20.03.202420.03.2024