Filtruj

Praca Mechanik Samochodow Ciezarowych - Włodawa

1-3 z 3 ofert pracy

Mechanik naczep ciężarowych-praca w Danii.

ATN SERVICE APSATN SERVICE APS
Włodawa

Nasz nowy, duński kontrahent jest bardzo interesującym przedsiębiorcą. Każdy dzień pracy jest inny ze względu na wykonywaną pracę, dlatego nie ma mowy o nudzie. Aktualnie poszukujemy mechanika naczep samochodów ciężarowych, który dołaczy do naszego zespołu. Jeśli jesteś kreatywny, potrafisz samodzie...

22.05.202422.05.2024

MECHANIK SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH

FENIKS SP. Z O.O.FENIKS SP. Z O.O.
Włodawa

Zakres obowiązków: Naprawa silników oraz zespołów i układy mechaniczne w samochodach osobowych, ciężarowych. Wymagania: wykształcenie - gimnazjalne uprawnienie - Prawo jazdy kat. C umiejętność - prawo jazdy kat B staż pracy ogółem - lata: 1 Naprawa silników oraz zespołów i układy mechaniczne w sam...

10.05.202410.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Włodawa

Numer oferty: StPr/24/0286Obowiązki:Naprawa silników oraz zespołów i układy mechaniczne w samochodach osobowych, ciężarowych.Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:gimnazjalneWymagania pożądane:Umiejętności i uprawnienia: Prawo jazdy kat. C prawo jazdy kat B Pozostałe wymagania:Naprawa silników...