Filtruj

Praca Mechanik Samochodow Ciezarowych

1-2 z 2 ofert pracy

ELEKTROMECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

PRZEDSIEBIORSTWO USŁUGOWO-TRANSPORTOWE AUTO-TRANSPORT ŁUCZAK SP. J.PRZEDSIEBIORSTWO USŁUGOWO-TRANSPORTOWE AUTO-TRANSPORT ŁUCZAK SP. J.
Wolsztyn

Zakres obowiązków: Zgodnie z kodem zawodu 741203 Elektromechanik pojazdów samochodowych oraz 723104 Mechanik samochodów ciężarowych Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. B umiejętność - doświadczenie zawodowe nie jest wymagane umiejętność - dyspozycyjność umi...

29.04.202429.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Mechanik/Elektromechanik samochodów ciężarowych |Nowy TIR Serwis|

A2 SERWISA2 SERWIS
Siedlce

Nowo - powstały Serwis Samochodów Ciężarowych |A2 Serwis| przy autostradzie poszukuje pracowników na stanowiska: mechanika samochodów ciężarowych elektromechanik samochodów ciężarowych mechanik/specjalista naprawy skrzyń biegów mechanik/specjalista naprawy silników spalinowych mechanik/specja...

26.04.202426.04.2024