Filtruj

Praca Mechanik Samochodow Osobowych - Górki

1-3 z 3 ofert pracy

MECHANIK SAMOCHODÓW OSOBOWYCH

Górka

Zakres obowiązków: Diagnostyka komputerowa samochodów osobowych, wykonywanie napraw bieżących przeglądu, naprawa zawieszenia wymiany rozrządów Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe zawód - Mechanik pojazdów samochodowych* umiejętności i uprawnienia związane z wykonywanym zawodem...

06.03.202406.03.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Mechanik samochodów osobowych

POWIATOWY URZĄD PRACY W OBORNIKACHPOWIATOWY URZĄD PRACY W OBORNIKACH
Górka

Diagnostyka komputerowa samochodów osobowych, wykonywanie napraw bieżących przeglądu, naprawa zawieszenia wymiany rozrządów...

01.03.202401.03.2024

Serwisant urządzeń udojowych wyposażenia budynków inwentarskich monter

CENTRUM OGRODNICZE FLORINACENTRUM OGRODNICZE FLORINA
Lubliniec

Przyjmę pracownika na stanowisko serwisant urządzeń udojowych Monter wyposażenia budynków inwentarskich. Wymagania prawo jazdy kategorii B do 3,5 tony na samochód dostawczy . Dobra znajomość obsługi komputera. Praca od poniedziałku do piątku. Rejon województwo opolskie, śląskie. Kontakt mailowy ...

18.04.202418.04.2024
od 6000 zł