Filtruj

Praca Mechanik Samochodow Osobowych - Strzelce

1-3 z 3 ofert pracy

MECHANIK SAMOCHODOWY

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Strzelce Opolskie

Numer oferty: StPr/24/0251Obowiązki:Praca na warsztacie przy firmie transportowej.Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:zasadnicze zawodowePozostałe wymagania:Umiejętność naprawy samochowów osobowych i ciężarowych. Wymagane doświadczenie zawodowe.Miejsce pracy: GOGOLIŃSKA 22, 47-100 Strzelce O...

13.04.202413.04.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

PRZEDSIĘBIORSTWO PORJOT JERZY PORDZIKPRZEDSIĘBIORSTWO PORJOT JERZY PORDZIK

Zakres obowiązków: Praca na warsztacie przy firmie transportowej. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe Umiejętność naprawy samochowów osobowych i ciężarowych. Wymagane doświadczenie zawodowe....

05.04.202405.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Mechanik mobilny wózków widłowych Toyota Material Handling

TOYOTA MATERIAL HANDLING SP. Z O.O.TOYOTA MATERIAL HANDLING SP. Z O.O.
Daszyna

Toyota Material Handling poszukuje osób na stanowisko: Mechanik mobilny wózków widłowych Miejsce pracy Daszyna i okolice Oferujemy: ·Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa i premia) ·Umowę o pracę ·Profesjonalny cykl szkoleń wdrożeniowych: w tym szkolenia techniczne (koszt posiłków oraz dojazdu n...

13.12.202313.12.2023