Filtruj

Praca Mechanik Samochodow Osobowych - Suwałki

1-3 z 3 ofert pracy

Mechanik-wulkanizator

EUROMASTER SP. Z O.O.EUROMASTER SP. Z O.O.
Suwałki

Euromaster Mobilny Serwis Ogumienia Gniedziejko z siedzibą w Suwałkach jest częścią franczyzowej sieci warsztatów samochodowych. Euromaster to jedna z największych w Europie sieci świadczących usługi z zakresu opon i tzw. szybkiej mechaniki (wymiana olejów, naprawa układów hamulcowych, układów zawi...

20.08.202420.08.2024
od 5000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

MECHANIK SAMOCHODÓW OSOBOWYCH

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Augustów

Numer oferty: StPr/24/0411Obowiązki:Naprawa ssamochodów osobowychWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:zasadnicze zawodowe, kierunek: mechanikPozostałe wymagania:Doświadczenie zawodowe - nie wymagane.Miejsce pracy: Słowackiego 66, 16-300 Augustów, powiat: augustowski, woj: podlaskieRodzaj umow...

25.08.202425.08.2024

KLIMEK ARTUR KLIMKOKLIMEK ARTUR KLIMKO
Augustów

Zakres obowiązków: Naprawa ssamochodów osobowych Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe Doświadczenie zawodowe - nie wymagane....

25.06.202425.06.2024