Filtruj

Praca Mechanik Samochodow - Ostrów Wielkopolski

1-3 z 3 ofert pracy

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

nowa oferta
Ostrów Wielkopolski

Zakres obowiązków: Obsługa pojazdów samochodowych, bieżące naprawy, wymiana podzespołów, obsługa komputera, wymiana opon. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe...

23.05.202423.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

MECHANIK SAMOCHODOWY

nowa oferta
AUTO-SKRZYPEK PRZEMYSŁAW SKRZYPEKAUTO-SKRZYPEK PRZEMYSŁAW SKRZYPEK
Krotoszyn

Zakres obowiązków: Wymagania: wykształcenie zasadnicze zawodowe, doświadczenie min. 1 rok, prawo jazdy kat. B Zakres obowiązków: naprawa pojazdów samochodowych umowa na okres próbny do 3 m-cy Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. B umiejętność - doświadczeni...

Mechanik samochodowy

ARTURARTUR
Kalisz

Poszukujemy mechanika samochodowego do pracy w zespole dwuosobowym. Szukamy mechanika z doświadczeniem lub osoby do przyuczenia. Praca na pojazdach ciężarowych. Oferujemy dobre warunki pracy, miłą atmosferę oraz dobre warunki płacowe. Praca stała, umowa o pracę. Zapraszamy....

21.05.202421.05.2024
od 7000 zł