Filtruj

Praca Mechanik Samochodowy - Bełchatów

1-3 z 3 ofert pracy

MECHANIK/ELEKTROMECHANIK SAMOCHODOWY

nowa oferta
MARVEL SP. Z O.O.MARVEL SP. Z O.O.
Bełchatów

Zakres obowiązków: Diagnostyka samochodowa; mechaniczna naprawa samochodów; wykonywanie przeglądów zgodnie z arkuszami przeglądowymi literaturą techniczną; wykonywanie konkretnych czynności zawartych w zleceniu warsztatowym; współpraca z mechanikami i elektrykami w zakresie napraw. Wymagania: wyksz...

06.06.202406.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

nowa oferta
CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Bełchatów

Numer oferty: StPr/24/0638Obowiązki:Diagnostyka samochodowa; mechaniczna naprawa samochodów; wykonywanie przeglądów zgodnie z arkuszami przeglądowymi literaturą techniczną; wykonywanie konkretnych czynności zawartych w zleceniu warsztatowym; współpraca z mechanikami i elektrykami w zakresie napraw.W...

Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

MECHANIK MASZYN BUDOWLANYCH

nowa oferta
PRZEDSIĘBIORSTWO INNOWACYJNO-PRODUKCYJNE INKOM SP. Z O.O.PRZEDSIĘBIORSTWO INNOWACYJNO-PRODUKCYJNE INKOM SP. Z O.O.
Bełchatów

PRZEDSIĘBIORSTWO INNOWACYJNO-PRODUKCYJNE INKOM Sp. z o.o. z Firma z ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku usług budowlanych, w tym robót specjalistycznych poszukuje kandydata na stanowisko:MECHANIK MASZYN BUDOWLANYCHmiejsce pracy: Rogowiec k. Bełchatowa Zakres obowiązków:•bieżące naprawy maszyn i ...

05.06.202405.06.2024