Filtruj

Praca Mechanik Samochodowy - Grojec

1-3 z 3 ofert pracy

Pracownik produkcji (k/m)

nowa oferta
TRENKWALDERTRENKWALDER
Grojec

Obowiązki: praca przy produkcji foteli samochodowych, montaż elementów konstrukcji foteli, obsługa maszyn oraz linii produkcyjnej, dbanie o jakość produkowanych wyrobów. Wymagania: zdolności manualne, dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku (zmiany 6:00-14:00; 14:00...

19.05.202419.05.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

MECHANIK DO USTAWIANIA ZBIEŻNOŚCI SAMOCHODOWYCH

PROFIL RAJDA SP. J.PROFIL RAJDA SP. J.
Andrychów

Zakres obowiązków: Praca przy ustawianiu zbieżności samochodowych. Pomoc w pracy diagnoście. Praca jednozmianowa w godz.: 08:00-16:00, na okres próbny 3 m-ce z możliwością przedłużenia, na pełny etat. Kontakt z pracodawcą osobisty poprzedzony kontaktem telefonicznym 604 404 294. Wymagania: wykszt...

17.05.202417.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

MONTER/MECHANIK (PL/UA)

GP TRUCK TRADING S. C.GP TRUCK TRADING S. C.
Tychy

Zakres obowiązków: Do codziennych obowiązków będzie należało: - Montaż wyprodukowanych urządzeń na podwoziach samochodów - Montaż pozostałych komponentów (m.in.: chlapacze, antyrowery, zbiorniki oleju itp.) na podwoziach samochodów - Remontowanie powozi oraz zabudów komunalnych Oferujemy: zatrudnie...