Filtruj

Praca Mechanik Samochodowy - Inowrocław

POMOCNIK MECHANIKA - OFERTA PRACY W RAMACH DOPOSAŻENIA STANOWISKA PRACY (NR 1885)

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Inowrocław

Numer oferty: StPr/24/0993Obowiązki:naprawa samochodów osobowychWymagania:Wymagania pożądane:Umiejętności i uprawnienia:Prawo jazdy kat. BWykształcenie:zasadnicze zawodowe, mechanicznePozostałe wymagania:mile widziane doświadczenie zawodowe, punktualność, dokładność,zaangażowanie, lojalność i pracow...

06.05.202406.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

POMOCNIK MECHANIKA POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

nowa oferta
ZAKŁAD PRZEMYSŁU MIĘSNEGO DRÓBALEKS SP. K.ZAKŁAD PRZEMYSŁU MIĘSNEGO DRÓBALEKS SP. K.
Rudunki

Zakres obowiązków: - pod nadzorem mechanika konserwacja , sprawdzanie działania pojazdów, - wykonywanie prac demontażowo-montażowych, - usuwanie usterek, - przestrzeganie zasad bezpieczeństwa. Wymagania: wykształcenie - techniczne zasadnicze zawodowe Znajomość obsługi urządzeń napędzanych silnikam...

15.05.202415.05.2024

MECHANIK POJAZDÓW SAMODOWYCH

nowa oferta
Rudunki

Zakres obowiązków: - naprawa, serwisowanie i konserwacja samochodów osobowych oraz dostawczych, - wymienianie i naprawa uszkodzonych części, - wykonywanie bieżących i okresowych przeglądów technicznych pojazdów, - diagnozowanie uszkodzeń wynikłych w trakcie esploatowania pojazdów. Wymagania: wykszt...