Filtruj

Praca Mechanik Samochodowy - Mińsk Mazowiecki

1-2 z 2 ofert pracy

Mechanik, elektromechanik pojazdów ciężarowych i dostawczych, naczep

nowa oferta
NATALIA 19926NATALIA 19926
Mińsk Mazowiecki

Timex SA Autoryzowany serwis pojazdów ciężarowych i dostawczych Oddział Nowy Konik, ul. Terespolska 58 Opis stanowiska: bieżąca obsługa serwisowa samochodów ciężarowych i dostawczych oraz naczep przeglądy serwisowe, naprawy główne silników, diagnostyka, naprawy specjalistyczne. Posiadanie wiedz...

06.06.202406.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

MECHANIK SAMOCHODOWY

nowa oferta
Otwock

Zakres obowiązków: Oferta w ramach refundacji kosztów wyposażenia i doposażenia stanowiska pracy. Obsługa kół osobowych i dostawczych, drobne naprawy mechaniczne na miejscu i mobilne, z nastawienem na usługi mobilne. Wymagania: wykształcenie - gimnazjalne zawód - Mechanik pojazdów samochodowych* up...

07.06.202407.06.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0442 s