Filtruj

Praca Mechanik Samochodowy - Tarnowa

1-2 z 2 ofert pracy

Spawacz 311, 111 Mechanik samochodowy

FIRMA BUDOWLANAFIRMA BUDOWLANA
Tarnów

Praca dla spawaczy 311, 111!!!!! Stawki do ustalenia 27-35 zł/h netto Mechanik samochodowy 35-40 zł nettoPraca pod Warszawą , Sokołów - przez 3 miesiące, następnie KielceOferujemy obiady, nocleg, dopłata na paliwo za dojazd do pracy 1zł- 1 km, samochód służbowy...

29.05.202429.05.2024

NAUCZYCIEL PRZEDMIOTÓW ZAWODOWYCH BRANŻY MOTYORYZACYJNEJ I MECHANICZNEJ

RZEMIEŚLNICZA SZKOŁA ZAWODOWA CECHU RZEMIOSŁ RÓŻNYCH W KONINIE - BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIARZEMIEŚLNICZA SZKOŁA ZAWODOWA CECHU RZEMIOSŁ RÓŻNYCH W KONINIE - BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA
Konin

Zakres obowiązków: Nauka teorii zawodu mechaników ogólnych oraz mechaników pojazdów samochodowych. Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) zawód - Nauczyciel przedmiotów teoretycznych zawodowych Nauczyciel przedmiotów zawodowych branży motyoryzacyjnej i mechanicznej....

Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0337 s