Filtruj

Praca Mechanik Samochodowy - Wilczyn

1-2 z 2 ofert pracy

MECHANIK SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH I NACZEP TYPU "RUCHOMA PODŁOGA"

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE GREG-POL GRZEGORZ OLEJNICZAKPRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE GREG-POL GRZEGORZ OLEJNICZAK
Wilczyn

Zakres obowiązków: kontrola stanu technicznego pojazdów wykonywanie diagnostyki pojazdów naprawa ciągników siodłowych i naczep typu ruchoma podłoga samodzielna organizacja pracy Wymagania: wykształcenie - podstawowe umiejętność - prawo jazdy kategoria - B umiejętność - Prawo jazdy kat. C+E staż p...

28.05.202428.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

przyjmę do pracy OBSŁUGA naprawa MECHanik maszyn budowy

nowa oferta
MACIEJMACIEJ
Słupca

Przyjmę do pracy osobę, poniżej zakres obowiązków : organizacja warsztatu naprwa sprzętu budowlanego pomoc przy organizacji prac ogólno-budowlanych obsługa sprzętów budowlanych kierownie samochodem prawo jazdy kat B obsługa widlaka spawanie elektryczne Proszę o wysłanie CV na OLX. Jeśli nie...

29.05.202429.05.2024
od 5500 zł